صدای آمریکا به فارسی

صدای آمریکا
 1. ویدئوی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی حضور ون گشت ارشاد و بازداشت زنان را به بهانه حجاب اجباری در خیابان «کریم‌خان زند» تهران نشان می‌دهد.
 2. ویدئوی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی بازداشت‌ خشونت‌آمیز یک زن جوان را توسط گروهی از ماموران گشت ارشاد به بهانه تحمیل حجاب اجباری در تهران نشان می‌دهد.
 3. افزایش خشونت در جامعه ایران؛ سعید پیوندی می‌گوید حاکمیت مقصر اصلی این روند است
 4. آزادی حمید نوری |برای دولت‌ها منافع سیاسی بالاتر از خواست ماست؛ بابک یزدی
 5. سخنگوی ارتش اسرائیل روز یکشنبه ۲۷ خرداد گفت «تجاوزات روزافزون گروه تروریستی حزب‌الله ما را به آستانه تشدید تنشی گسترده‌ رسانده که می‌تواند پیامد ویرانگری برای لبنان و کل منطقه داشته باشد.»
 6. برادر حسین شنبه‌زاده، فعال شبکه‌های اجتماعی، مترجم و ویراستار، یکشنبه ۲۷ خرداد در حساب خود در ایکس نوشت، امروز حسین تماسی غم‌انگیز با مادرم داشت و بارها به شرافت مادرم سوگند خورد و گفت «من آن کاری را که این‌ها می‌گویند نکرده‌ام.»
 7. انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در بیانیه‌ای خطاب به مسعود پزشکیان، نامزد تاییدصلاحیت شده جناح موسوم به اصلاح‌طلبان برای تعیین جانشین ابراهیم رئیسی رئیس کشته‌شده دولت سیزدهم جمهوری اسلامی، گفت که «ما از فریب رنگارنگ هرروزه شما بیزاریم.»
 8. مهدی نخل‌احمدی: مبنای حاکمیت در جمهوری اسلامی نظر ولی‌فقیه است نه قانون
 9. بالاگرفتن اختلافات دو جناح سیاسی رقیب بر سر قوانین سقط جنین در ایالات متحده
 10. حمایت فعالان سیاسی و جمعی از قانونگذاران کانادا از زندانیان سیاسی در ایران
 11. علی کریمی، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف ، روز یکشنبه در یک نشست دانشجویی در این دانشگاه با حضور مسعود پزشکیان از نامزدهای حکومتی برای جانشینی ابراهیم رئیسی، گفت «تاریخ مصرف اصلاح‌طلبان برای مردم گذشته است.» موسیقی پس‌زمینه در نسخه اصلی ویدئو گذاشته شده است.
 12. سیروس فتحی، فعال کارگری بازداشت شده در رشت، همچنان در بازداشتگاه اداره اطلاعات استان گیلان و تحت بازجویی است.
 13. علیرضا کیانی: مسعود پزشکیان نماینده اصلاح‌طلبان حامی و عامل علی خامنه‌ای و سپاه است
 14. اهمیت رأی دادن به نماینده تایید صلاحیت شده جناح موسوم به اصلا‌ح‌طلبان از دید رسول نفیسی
 15. خشم مردم ایران از دولت سوئد؛ کامبیز غفوری می‌گوید آزادی حمید نوری دادخواهان را ناامید کرده است
 16. سروان خسرو بیت‌اللهی، خلبان پیشین نیروی هوایی ارتش شاهنشاهی ایران و از طراحان «عملیات نقاب» که جمهوری اسلامی آن را «کودتای نوژه» می‌نامد، روز شنبه ۲۶ خردادماه در ایالت کالیفرنیا درگذشت.
 17. اگر شما خبرهای روز از آمریکا، ایران و جهان را در بخش شامگاهی دیده باشید، بی‌شک برای مطلع شدن از به روزرسانی‌های آن خبرها و خبرهای تکمیلی باید به سراغ خبرهای شبانگاهی بروید. خبرهای این بخش به تکمیل کردن خبرهای شامگاهی می‌پردازد و ۱۱ شب به وقت ایران به مدت نیم‌ساعت پخش می‌شود.
 18. جلسه مشترک هیئت‌های بلندپایه ۹۰ کشور برای پایان دادن جنگ در اوکراین
 19. معین خزائلی: افزایش سوءقصد به وکلا ریشه در سرکوب عامدانه جمهوری اسلامی و بی‌عدالتی علیه وکلا دارد
 20. «ساعت خبر» هر روز هفته ساعت ۲۱ به وقت ایران، مجموعه‌ای از تازه‌ترين و مهم‌ترین خبرها و گزارش‌هاى تحلیلی ایران و جهان را در قالب یک برنامه تلویزیونی یک ساعته به بینندگان صدای آمریکا ارائه می‌دهد. «ساعت خبر»، برنامه‌ای جدید در صداى آمريكا ۳۶۵ است.